Sorry, no content related to "33" was found

Please try to change other keywords or reach out to us via the help button

ZWROT PIENIĘDZY
ZWROT PIENIĘDZY

Zgodnie z prawem, kupujący ma prawo do odstąpienia od zakupu z dowolnego powodu i bez wyjaśnienia w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Aby skorzystać z tego prawa, należy postępować zgodnie z procedurą na stronie:
https://hitprodukt.pl/pages/zwroty-i-wymiany

Jeśli otrzymali Państwo uszkodzony/niedziałający produkt, prosimy rozpocząć procedurę reklamacyjną - więcej TUTAJ.


Do wypełnienia formularza niezbędny jest adres e-mail oraz numer zamówienia, otrzymany na podany adres e-mail podczas składania zamówienia. Szczegółowe instrukcje dotyczące zwrotu nieodpowiadającego produktu znajdują się na końcu procesu składania wniosku.
Ważne informacje dotyczące instrukcji zwrotu produktu:

-    Czytelnie napisz swój numer zamówienia (#PLHP...) na opakowanie zwracanej paczki, abyśmy mogli ją szybko zidentyfikować paczkę i powiązać z właściwą prośbą o wymianę.
-    Aby przyspieszyć proces zwrotu, należy wysłać na mail potwierdzenie z numerem przesyłki jako dowód odesłania paczki.
-    Przesyłkę mogą wysłać Państwo dowolną firmą kurierską
-    Produkt, który chcesz zwrócić, musi być nieuszkodzony, w oryginalnym lub odpowiednim opakowaniu ze wszystkimi częściami i akcesoriami.

Zwrot nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania paczki w magazynie centralnym lub otrzymania potwierdzenia wysyłki, które zostanie wysłane na nasz adres e-mail.

Czy to odpowiedziało na twoje pytania?

Thank you for your feedback

WYMIANA
KIEDY OTRZYMAM ZWROT PIENIĘDZY LUB WYMIANĘ PRODUKTU?
You have successfully subscribed!