WITAMY NA


Zabawa w jednym miejscu

Sklep internetowy hitprodukt.pl powstał jako realizacja pomysłu, który ma zapewnić klientowi przyjazny, wysokiej jakości, wygodny i tani zakup online. Naszą misją jest zapewnienie „dobrej ceny dla wszystkich kupujących” i dlatego oferujemy różnorodne produkty domowe, zdrowotne, pielęgnacyjne i rozrywkowe po bardzo korzystnych i konkurencyjnych cenach. Wszystkie produkty są starannie dobrane, a każdy z nich ma swoją własną historię. Naszą misją jest zapewnienie każdemu klientowi doskonałego doświadczenia zakupowego, od momentu złożenia zamówienia, aż do odbioru paczki, a także zapewnienie pełnego wsparcia i troskę o zadowolenie naszych klientów, również i po zakupie.


WARTOŚCI


NASZE POCZĄTKI

Sklep hitprodukt.pl powstał pod kierunkiem dzisiejszego dyrektora Luka, który wraz z zespołem swoich współpracowników opracował rozwiązania marketingowe, logistyczne, projektowe i sprzedażowe, a także stworzył stabilny i godny zaufania sklep internetowy. Wraz ze wzrostem sprzedaży internetowej, sklep rozszerzył swoją działalność i ofertę produktową na rynki zagraniczne. Dziś różnorodna i bogata oferta sklepu internetowego składa się z oryginalnych i niedrogich produktów dla zabawy, domu, sportu; na świąteczne, walentynkowe i urodzinowe prezenty oraz produkty do pielęgnacji ciała i zdrowia.


Sklep hitprodukt.pl działa w 17 krajach: Słowenii, Słowacji, Chorwacji, Włoszech, Polsce, Węgrzech, Czechach, Rumunii, Grecji, Niemczech, Austrii, Bułgarii, Litwa, Łotwa, Estonia, Hiszpania i Portugalia. Dąży do nowych ekspansji, co jeszcze bardziej zwiększy jego rozpoznawalność. Obecnie zatrudnia i współpracuje z 30 młodymi osobami z wielkim potencjałem, z których każda z nich ma swoje obowiązki i zadania, a wszyscy razem pracują jako doskonały zespół, który zapewnia klientowi doskonałe doświadczenie zakupowe, wysokiej jakości produkty w celu osiągnięcia zadowolenia klienta.


+1.000.000

Ponad miliona zadowolonych klientów w ramach działania sklepu MEGASPLET d.o.o.


PUNKTY PRZEŁOMOWE


Założenie sklepu internetowego - 2011

2012-2014 - Otwarcie dwóch nowych sklepów internetowych

Przeprowadzka do nowych, większych pomieszczeń - 2015

2015 - Rozszerzenie działalności na Chorwację

Odnowiony sklep internetowy - 2017

2017 - Zwiększenie powierzchni magazynowej i biur

Ponad 25 pracowników i zewnętrznych partnerów - 2018

2018 - Wysłanych ponad pół miliona paczek

Rozszerzenie działalności na Polskę i Węgry - 2018

2019 - Przeprowadzka do nowych, większych pomieszczeń

Rozszerzenie działalności na rynek Czeski - 2019

2020 - rozszerzenie działalności na Rumunię

Przeniesienie magazynu do większych pomieszczeń - 2021

2021 - Rozszerzenie działalności na Grecję, Niemcy, Austrię i Bułgarię

Rozszerzenie działalności na Litwę, Łotwę i Estonię - 2022

2022 - Ponad 5 milionów wysłanych przesyłek

Rozszerzenie działalności na Hiszpania i Portugalia - 2023


O NAS

Sklep hitprodukt.pl to młody i zaangażowany zespół ludzi, którzy dążą do uczciwego biznesu, doskonałego i profesjonalnego podejścia do klientów. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, wyjątkowy, ponieważ stawia przed nami nowe, odmienne i wyjątkowe wyzwania. Sklep jest dostępny 24 godziny na dobę, zapewnia bezpieczeństwo płatności,ochronę danych osobowych oraz szybką dostawę na żądany adres. Wierzymy, że jeśli nasz klient jest zadowolony, to zadowoleni jesteśmy również i my!


ŚLEDŹ NAS:


SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY:

Sprawdź tutaj

You have successfully subscribed!